Wyszukaj w prosty sposób swoje felgi stalowe w zależności od Twojego pojazdu

Aby zaopatrzyć swój samochód po jak najlepszej cenie, OponyLider oferuje szeroki wybór felg stalowych niedrogich, polecanych przez nasz zespół.

Aby ułatwić Ci zamówienie, selektor pozwoli Ci na bezpieczne dokonanie zakupu. To intuicyjne narzędzie zostało zaprojektowane, aby zapewnić Ci wybór felg dopasowanych do Twojego pojazdu i aby uniknąć błędów przy wyborze. Wystarczy wskazać markę i model Twojego pojazdu, a także pożądaną średnicę felgi.

Zamów stalowe felgi po obniżonej cenie

Wielu kierowców zamawia stalowe felgi w celu stworzenia zestawu zimowego (felgi + opony zimowe) i nie musi zdejmować opon z felg w okresie zimowym. Ponadto stalowe felgi są mocniejsze i cięższe od felg aluminiowych, dzięki czemu idealnie nadają się do uzyskania maksymalnej przyczepności w połączeniu z oponami zimowymi.

Dzięki naszemu konfiguratorowi online wystarczy, że wprowadzisz markę i model pojazdu, aby zobaczyć wszystkie kompatybilne felgi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat stalowych felg, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po felgach.

Uwaga, podczas montażu koła, należy pamiętać o przykręcaniu śrub na krzyż. Aby uzyskać więcej szczegółów, przeczytaj artykuł jak przykręcić felgę.

Aby wykonać prawidłowy montaż, należy użyć klucza dynamometrycznego i następujących momentów obrotowych:

LiveChat
Whatsapp Messenger