Wyszukiwanie wg samochodu
Opcjonalne
Wszystkie
Wybierz wszystko Usuń
Wszystkie marki
0 / 53
Potwierdź

Felgi aluminiowe według pojazdu

Abyśmy mogli oferować szeroki wybór felg aluminiowych dopasowynych do Twojego pojazdu, będzemy wdzięczni za wybranie z listy poniżej marki Twojego samochodu.

OponyLider stara się rozpoznać wszystkie modele felg odpowiadających Twoim oczekiwaniom i dostępnych po najlepszych cenach na rynku.

Zamów aluminiowe felgi w cenach dyskontowych

Coraz bardziej popularne felgi aluminiowe dają możliwość spersonalizowania wyglądu pojazdu poprzez nadanie mu stylu z wyższej klasy lub zupełnie innego stylu.

Zastosowanie aluminium stało się bardziej powszechne w sektorze motoryzacyjnym. To właśnie dzięki niemu możliwe stało się wykonanie felg, które są jeszcze bardziej estetyczne i lekkie.

Felga aluminiowa wpływa na poprawę osiągów Twojego samochodu. Lżejsze felgi redukują ciężar niezawieszonych mas, co poprawia komfort, sterowność, odległość hamowania i zmniejsza zużycie paliwa.

Istnieje kilka wykończeń felg aluminiowych tj. malowane, lakierowane, polerowane... każdy może znaleźć coś dla siebie.

Te przystosowane do wszystkich typów pojazdów i dostępne we wszystkich rozmiarach felgi aluminiowe umożliwiają zmianę rozmiarów opon, w które wyposażony jest samochód. Możliwe jest zastosowanie felg o większej średnicy w celu uzyskania bardziej sportowego wyglądu.

Można również zamontować szersze opony lub przedłużyć felgi poza nadwozie za pomocą podkładek lub poszerzaczy rozstawu osi. W naszej tabeli z wykazem korelacji rozmiarów opon / felg znajdziesz szerokości opon, które można zamontować na felgę o dowolnej szerokości.

Dzięki naszemu konfiguratorowi 3D możesz na żywo zobaczyć, jak prezentuje się felga na Twoim pojeździe.

LiveChat
Whatsapp Messenger